Projekty

Projekty

Cheerleaderki

Cheerleaderki Młodych Wilków to bezpłatny projekt skierowany do dzieci w wieku od 3 do 15 lat.  Dzieci poprzez taniec i doping wspierają drużynę Młodych wilków GKS Tychy oraz występujemy na scenach i stadionach naszego miasta!

Cheerleaderki w akcji !!!

Opublikowany przez Cheerleaderki Młode Wilki GKS Tychy Niedziela, 12 listopada 2017

LEGS Collision

LEGS Collision to grupa założona w 2016 roku przez trójkę piłkarskich artystów: Roberta Bejdę, Adama Pabjana i Rafała Patkowskiego. Uwielbiają piłkę, jednak w nieco innym, freestyle’owym wydaniu. Potrafią zrobić z nią wszystko, a grawitacja dla nich nie istnieje. Mają prawdziwy klej w nogach! Indywidualnie na swoim koncie mają trochę sukcesów, między innymi 1. miejsce w Sokolskym Pucharze Czech 2014, udział w prestiżowych zawodach RedBull Street Style czy występy w strefie VIP podczas EURO 2012. Teraz grają z nami w jednej drużynie!

Więcej o grupie na facebookowym fanpage’u

Mini Turniej Euro 17.06.2017 r

Dzisiaj pokaz na hali sportowej w Tychach , mieliśmy przyjemność otworzyć Mini Turniej Euro dla dzieci naszym występem . Mimo wczesnej pory udało się nam zaprezentować na dobrym poziomie 🙂 Zapraszamy do oglądania i polubienia naszego fanpage'a . Życzymy miłego weekendu 🙂

Opublikowany przez LEGS Collision Sobota, 17 czerwca 2017

Rodzicu zostań trenerem na medal!

Innowatorki i w pełni darmowy projekt realizowany przez fundację Multiintegra, który ma na celu poszerzanie wiedzy na temat wad postawy u dzieci i dorosłych. Jest to cykl 9 spotkań z fizjoterapeutami, dietetykami oraz trenerami. Warsztaty opierają się na trzech blokach podczas, których są poruszane następujące zagadnienia: jak dbać o ciało Twojego dziecka, jak być świadomym rodzicem, a także jak być wymarzonym kompanem zabaw.

Mamo, Tato trzymaj formę!

Innowatorki i w pełni darmowy projekt realizowany przez fundację Multiintegra, który ma na celu popularyzację sportu wśród dorosłych oraz rodziców. Projekt oferuje zajęcia fitness dla kobiet, prowadzone przez profesjonalną trenerkę oraz treningi piłki nożnej dla mężczyzn.

Sportlandia

Jeśli Twoje dziecko ma od 2 do 6 lat i nie może usiedzieć w jednym miejscu, to Sportlandia jest stworzona dla niego! Pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, doświadczonej w pracy z najmłodszymi dziećmi, Twoja pociecha pozna różne formy ruchu, zobaczy na czym polega aktywność fizyczna i nauczy się podstaw najpopularniejszych dyscyplin sportowych – nie tylko piłki nożnej. Hokej, siatkówka, koszykówka, a może skok w dal? U nas Twoje dziecko zacznie swoją przygodę ze sportem!

Legendy GKS Tychy

To pierwsza w mieście inicjatywa, skupiająca piłkarzy, którzy swoimi występami tworzyli historię naszego GKSu, a teraz chcą podzielić się swoimi umiejętnościami, ogromnym doświadczeniem i miłością do trójkolorowych barw z najmłodszymi adeptami futbolu. Przez wiele lat biegali po najsłynniejszych stadionach Polski, zdobywali tytuły mistrzowskie, strzelali najlepszym bramkarzom. Dziś wspierają Młode Wilki GKS Tychy i wskażą Twojemu dziecku drogę na szczyt!

Są to między innymi:

Albin Wira                                                                                   Krzysztof Bizacki

Jarosław Zadylak                                                                      Łukasz Kopczyk

Rafał Oprzondek                                                                       Mariusz Masternak

Łukasz Wesecki                                                                        Krzysztof Kulpiński

Kamil Puzdrakiewicz